POOL | SNOOKER | PYRAMIDE | KARAMBOL
Slovak Billiards Federation

Kalendár 2017

September

2. Liga : Extraliga, 1.liga, 2.liga – 5.kolo

 

7. – 10. Longoni Benelux Open

9. Liga : 1.liga B – 6.kolo

 

16. Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 – ARENA Ružomberok

 

18. – 23. KREMLIN CUP, Moskva

 

23. Liga : 1.liga B – 7.kolo

 

 

30. Liga : EXTRALIGA – 6.kolo, PLAY OFF 1.zápasy 1.liga, 2.liga

 

Október

1. Senior cup 3.kolo – predbežne Kolárovo

 

5. – 7. EUROTOUR Rakúsko

7. Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 – ARENA Ružomberok

7. Majstrovstvá SR Seniorov hra č.8 – ARENA Ružomberok

 

14. – 15. Dynamic Best of the East

14. Challenge Tour – 2.kolo hra č. 9 – K8 Trenčín

 

21. Slovenský pohár 6.kolo hra č.9 – K8 Trenčín

 

28. – 29. EEBC JUNIOR CUP, Česko

28. Majstrovstvá SR Seniorov hra č.9 – Biely Kostol

 

November

3.- 5. Salzburg Open

4. Liga: PLAY OFF – 1.liga, 2.liga – 2.zápasy /možnosť odohrať tretie zápasy hneď alebo v nedeľu/

 

11. Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 – LAVOS Bratislava

 

16. – 18. EUROTOUR – Taliansko

18. Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 – ARENA Ružomberok

18. Majstrovstvá SR Seniorov hra č.10 – ARENA Ružomberok

 

25. Liga: PLAY OFF – 1.liga, 2.liga – 3.zápasy

 

December

1-3. Majstrovstvá SR 8,9,10 – K8 Trenčín

 

9. Liga: EXTRALIGA – FINÁLOVÝ DEŇ – ARENA Ružomberok

9. Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 – BK PKO Prešov

 

16. – 17. SLOVAKIA MASTERS 2017 – LAVOS Bratislava

16. CHALLENGE TOUR 3.kolo hra č.9 – K8 Trenčín

 

Zmena programu vyhradená.

 

 

 

 

Január

21. Slovenský pohár hra č.9 – K8 Trenčín – slávnostné otvorenie sezóny

28. Ligové súťaže: 1.kolo Extraliga

 

Február

4. Ligové súťaže: 1.kolo 1.liga, 2.liga

4.-5. Snooker Masters

 

12. Junior cup 1.kolo hra č.9 – BK PKO Prešov

 

15. Liga vozíčkarov: 1.kolo hra č.9 – HAWAII PUB Banská Bystrica

 

18. Senior cup 1.kolo hra č.9 – K8 Trenčín

18.-19. Best of the East – Bulgaria

 

Marec

4. Federal Cup: Czechia vs. Slovakia – Praha

 

11. Slovenský pohár 2.kolo hra č.9 – ARENA Ružomberok

 

15. Liga vozíčkarov: 2.kolo hra č.10 – K8 Trenčín

 

18.-28. Majstrovstvá Európy mužov – Vale de Lobo – Portugal

18. Senior cup 2.kolo hra č.9 – LONDON BILIARD CLUB Biely Kostol

19. Junior cup 2.kolo hra č.8 – BK PKO Prešov

 

25. Ligové súťaže: 2.kolo Extraliga, 1.liga, 2.liga

 

30.- 1.4. Eurotour – Portugal

 

Apríl

8. Junior cup 3.kolo hrač.10 – ARENA Ružomberok

15. K8 Challenge Tour 04 – 1.kolo hra č.9 – Trenčín

 

19. Liga vozíčkarov: 3.kolo hra č.8 – ELITE SNOOKER & BILIARD CLUB Bratislava

 

22. Ligové súťaže: 3.kolo Extraliga (pre seniorov povolený odklad na kolo dohrávok)

22.-23. Roman Havier Memorial 10.ročník hra č.10 – K8 Trenčín

22. LAVOS liga – Bratislava

 

29.-30. Best of the East – Budapest, Hungaria

 

Máj

6. Ligové súťaže: 3.kolo – 1.liga. 2.liga

6. LAVOS liga – Bratislava

 

13. Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 – LAVOS Bratislava

 

17. Liga vozíčkarov: 4.kolo hra č.9 – ARCADIA Nové Zámky

 

18.-20. Eurotour muži

20.-21. EEBC Junior cup hra č.9 – ARENA Ružomberok

20. LAVOS liga – Bratislava

20. Senior cup 3.kolo hra č.9 – BK Kanianka

 

27. Majstrovstvá SR hra č.14/1 nekonečná – K8 Trenčín

 

Jún

3. Ligové súťaže: 4.kolo Extraliga, 1.liga, 2.liga

3. LAVOS liga – Bratislava

 

10. Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 – ARENA Ružomberok

 

14. Liga vozíčkarov: 5.kolo hra č.10 – LONDON BILIARD CLUB Biely Kostol

 

17.Majstrovstvá Slovenská dvojíc hra č.9 LAVOS Bratislava

 

24. Ligové súťaže – povinné dohrávky : Extraliga, 1.liga, 2.liga

 

Zmena programu vyhradená!